Firstel Group OÜ

Firstel Group OÜ on loodud aastal 2006. Oleme kiirelt arenev ettevõte, kus töötavad pika kogemusega spetsialistid.

Meie suureks eesmärgiks on olla edukas ettevõte oma tegevusvaldkonnas, mis tegelikult tähendab oma teadmiste pidevat täiendamist ning muutuvate trendide- ja uute tehnoloogiliste lahendustega kaasas käimist. Pidev sihipärane töö on meie edukuse võti.

Me ehitame ja hooldame energia- ja telekommunikatsiooni taristut ning pakume energia- ja tootmisettevõtetele nutikaid digilahendusi. 

Meie töö puhul on märksõnadeks usaldus, kiirus ja kvaliteet. 

Meeldivale koostöööle lootes!
Firstel Group OÜ

Usaldusväärsus

Firstel Group OÜ loomisest kuni tänaseni ei ole ettevõttel olnud võlgasid. Kõik tööd teostatakse ausalt ja ehitustööde head tava järgides.

Ettevõte lähtub järgmistest põhimõtetest

Paindlikkus

Ettevõttel on väga lai klientide ring – eraisikud, ettevõtted ja riik. Kõikidele tellijatele lähenetakse individuaalselt.

Kvaliteet

Firstel Group OÜ tegeleb elektripaigaldiste ehitamisega A-pädevuspiirkonnas. Eesmärgiks on saavutada kõikide klientide rahulolu, mille garantiiks on kvalifitseeritud spetsalistide ja aruka juhtkonna sujuv koostöö.

Universaalsus

Firstel Group OÜ teostab erineva keerukusastmega ja mitmete erinevate valdkondade alla käivaid töid. Oleme ehitanud elektripaigaldisi tööstus- ja büroohoontesse, eramutesse, kortermajadesse.

Soovite rohkem teada?

Sotsiaalmeedia

Kontaktinfo

Firstel Group OÜ

Tartu linn, Sepa tn 15g, 50113

© 2020, Firstel Group OÜ

Tartu linn, Sepa tn 15g, 50113

firstel@firstel.ee

© 2020, Firstel Group OÜ

Tartu linn, Sepa tn 15g, 50113

firstel@firstel.ee